«Полісся» (Житомир) – «Буковина» (Чернівці) – 0:1 (0:0)

У матчі 19-го туру друголігової першості України чернівецька «Буковина» грала на «Арсенал-Арені» у Щасливому з лідером – житомирським «Поліссям».

У матчі з лідером через дискваліфікацію не змогли зіграти через дискваліфікацію півзахисник Ладік Мєлконян і нападник Андрій Понєдєльнік. Продовжує поновлення після  травми екс-гравець «Полісся» Дмитро Баранов.

На 7 хвилині зустрічі шанс відзначитися мали господарі поля. Ростислав Тарануха небезпечно пробивав по «рамці» «Буковини», однак вдало зіграв голкіпер нашої команди – голкіпер Марк Медведєв. Згодом той же Ростислав Тарануха замикав навіс Олексія Савченка – гравець «Полісся» у ворота не влучив. Щодо «Буковини», то запам’ятався удар капітана Олега Керчу. На жаль, м’яч пройшов вище воріт.

У другій половині зустрічі підопічні Віталія Куниці мали шанси вразити ворота суперника. На ударні позиції виходили новачки «Буковини» Едуард Матвєєнко та Ярослав Галенко. На жаль, «пострілам» наших гравців забракло влучності. Згодом в атаку підключився досвідчений захисник «Буковини» Олександр Вечтомов. Після подачі кутового Олександр пробивав головою, однак м’яч оминув ворота «Полісся».

Підопічні Анатолія Безсмертного також провели кілька небезпечних атак. Зокрема, після одного з кутових у стійку воріт «Буковини» влучив Сергій Суханов. Згодом чудово зіграв голкіпер чернівецького колективу Марк Медведєв, який вийшовши з воріт, ліквідував небезпеку.

На 81 хвилині гри гравці «Буковини» забили довгоочікуваний гол. Олександр Жумига отримав пас від Антона Батрака та ударом з лінії штрафного майданчика перекинув м’яча через воротаря «Полісся» Олександра Литвиненка. Востаннє гравці «Буковини» 22 вересня 2018 року у виїзному матчі з «Чайкою» (1:1).

«Буковина» святкувала успіх з рахунком 1:0 та перервала свою серію без перемог, яка тривала 11 матчів.

12 квітня 2019 р. Щасливе. «Княжа-Арена»

Арбітр – Бакулін (Нова Каховка), асистенти арбітра - Лапицький (Київ), Богдан Соколовський (Чернігів), четвертий арбітр –  Деревінський (Київ), спостерігач арбітражу – Чижевський (Київ).

«Полісся»: Литвиненко, Логінов, Гончаренко, Ємельянов (Сухомлинов, 60), Савченко (Боровець, 85), Недоля (Лебеденко, 90+2), Савін, Шаврін, Соломка (Суханов, 69), Власюк, Тарануха (Галенков, 77). Запасні: Мозіль, Кузнєцов, Ходуля, Сокуренко, Захаревич. Головний тренер – Анатолій Безсмертний.

«Буковина»: Медведєв, Вечтомов, Гусін, В. Кузів, Керчу, Матвєєнко (Павлюк, 76), Шишигін, Раулюк (Р. Кузів, 46), Жумига (Рудич, 86), Батрак (Квачов, 90+3), Галенко. Запасні: Гуцул, Пилишатий. Головний тренер – Віталій Куниця.

Гол: Жумига (81).

Попередження: Р. Кузів (89).