Світлина від ФСК “Буковина” Чернівці.

Матчі команди: Всі команди | Сезон 2019/20 р.


Тур Місце проведення Дата Час Команда хазяїв Результат Команда гостей
1 1-й тур 27.07.2019 17:00 «Діназ» 0 - 1 «Оболонь Бровар-2»
1 1-й тур 27.07.2019 17:00 «Поділля» 0 - 1 «Верес»
1 1-й тур 27.07.2019 18:00 «Буковина» 1 - 3 «Ужгород»
1 1-й тур 27.07.2019 18:00 «Полісся» 1 - 0 «Нива» В
1 1-й тур 28.07.2019 18:00 «Калуш» 0 - 0 «Чайка»
2 2-й тур 03.08.2019 17:00 «Діназ» 0 - 3 «Нива» Т
2 2-й тур 03.08.2019 17:00 «Чайка» 0 - 1 «Поділля»
2 2-й тур 03.08.2019 17:00 «Нива» В 0 - 3 «Калуш»
2 2-й тур 03.08.2019 18:00 «Ужгород» 1 - 2 «Полісся»
2 2-й тур "Ювілейний" 04.08.2019 17:00 «Оболонь Бровар-2» 2 - 1 «Буковина»
3 3-й тур 10.08.2019 17:00 «Поділля» 2 - 1 «Нива» В
3 3-й тур 10.08.2019 18:00 «Верес» 1 - 0 «Чайка»
3 3-й тур 11.08.2019 17:00 «Буковина» 0 - 2 «Нива» Т
3 3-й тур 11.08.2019 17:00 «Калуш» 2 - 1 «Ужгород»
3 3-й тур 11.08.2019 18:00 «Полісся» 4 - 1 «Оболонь Бровар-2»
4 4-й тур 16.08.2019 17:00 «Нива» В 1 - 1 «Верес»
4 4-й тур 16.08.2019 17:00 «Оболонь Бровар-2» 0 - 0 «Калуш»
4 4-й тур 16.08.2019 17:30 «Діназ» 3 - 2 «Буковина»
4 4-й тур 16.08.2019 18:00 «Нива» Т 1 - 0 «Полісся»
4 4-й тур 16.08.2019 18:00 «Ужгород» 0 - 0 «Поділля»
5 5-й тур 24.08.2019 17:00 «Полісся» 0 - 0 «Діназ»
5 5-й тур 24.08.2019 17:00 «Калуш» 1 - 3 «Нива» Т
5 5-й тур 24.08.2019 17:00 «Поділля» 1 - 0 «Оболонь Бровар-2»
5 5-й тур 24.08.2019 17:00 «Ужгород» 1 - 2 «Верес»
5 5-й тур 24.08.2019 17:00 «Чайка» 2 - 1 «Нива» В
6 6-й тур 31.08.2019 16:00 «Діназ» 0 - 3 «Калуш»
6 6-й тур 31.08.2019 17:00 «Нива» Т 2 - 2 «Поділля»
6 6-й тур 31.08.2019 17:00 «Ужгород» 2 - 1 «Чайка»
6 6-й тур 31.08.2019 17:30 «Буковина» 0 - 2 «Полісся»
6 6-й тур 01.09.2019 17:00 «Оболонь Бровар-2» 0 - 4 «Верес»
7 7-й тур 04.09.2019 17:00 «Поділля» 1 - 1 «Діназ»
7 7-й тур 04.09.2019 17:00 «Чайка» 2 - 2 «Оболонь Бровар-2»
7 7-й тур 04.09.2019 18:00 «Калуш» 0 - 2 «Буковина»
7 7-й тур 05.09.2019 17:00 «Верес» 0 - 1 «Нива» Т
7 7-й тур 25.09.2019 16:00 «Нива» В 2 - 2 «Ужгород»
8 8-й тур 08.09.2019 16:00 «Діназ» 4 - 0 «Верес»
8 8-й тур 08.09.2019 16:00 «Оболонь Бровар-2» 1 - 2 «Нива» В
8 8-й тур 08.09.2019 17:00 «Буковина» 1 - 4 «Поділля»
8 8-й тур 08.09.2019 17:30 «Полісся» 2 - 0 «Калуш»
8 8-й тур 09.09.2019 17:00 «Нива» Т 1 - 0 «Чайка»
9 9-й тур 13.09.2019 16:30 «Ужгород» 3 - 1 «Оболонь Бровар-2»
9 9-й тур 14.09.2019 16:00 «Чайка» 0 - 0 «Діназ»
9 9-й тур 14.09.2019 17:00 «Поділля» 1 - 0 «Полісся»
9 9-й тур 14.09.2019 17:00 «Верес» 2 - 0 «Буковина»
9 9-й тур 14.09.2019 17:00 «Нива» В 0 - 1 «Нива» Т
10 10-й тур 18.09.2019 16:00 «Діназ» 2 - 1 «Нива» В
10 10-й тур 18.09.2019 16:00 «Буковина» 2 - 1 «Чайка»
10 10-й тур 18.09.2019 17:00 «Полісся» 2 - 0 «Верес»
10 10-й тур 18.09.2019 17:00 «Калуш» 5 - 2 «Поділля»
10 10-й тур 18.09.2019 18:00 «Нива» Т 0 - 0 «Ужгород»
11 11-й тур 21.09.2019 16:00 «Нива» В 2 - 2 «Буковина»
11 11-й тур 22.09.2019 15:00 «Оболонь Бровар-2» 1 - 2 «Нива» Т
11 11-й тур 22.09.2019 16:00 «Верес» 1 - 1 «Калуш»
11 11-й тур 22.09.2019 16:00 «Ужгород» 2 - 4 «Діназ»
11 11-й тур 23.09.2019 16:00 «Чайка» 0 - 1 «Полісся»
12 12-й тур 28.09.2019 16:00 «Верес» 5 - 0 «Поділля»
12 12-й тур 28.09.2019 16:00 «Чайка» 1 - 0 «Калуш»
12 12-й тур 29.09.2019 16:00 «Нива» В 0 - 0 «Полісся»
12 12-й тур 30.09.2019 15:00 «Оболонь Бровар-2» 1 - 2 «Діназ»
12 12-й тур 30.09.2019 16:30 «Ужгород» 1 - 0 «Буковина»
13 13-й тур 05.10.2019 15:00 «Буковина» 3 - 0 «Оболонь Бровар-2»
13 13-й тур 05.10.2019 16:00 «Нива» Т 0 - 1 «Діназ»
13 13-й тур 05.10.2019 16:00 «Полісся» 0 - 0 «Ужгород»
13 13-й тур 05.10.2019 16:00 «Калуш» 2 - 0 «Нива» В
13 13-й тур 05.10.2019 16:00 «Поділля» 1 - 1 «Чайка»
14 14-й тур 09.10.2019 15:00 «Чайка» 1 - 2 «Верес»
14 14-й тур 09.10.2019 15:30 «Оболонь Бровар-2» 0 - 3 «Полісся»
14 14-й тур 09.10.2019 16:00 «Нива» Т 2 - 1 «Буковина»
14 14-й тур 09.10.2019 16:00 «Нива» В 2 - 0 «Поділля»
14 14-й тур 09.10.2019 16:00 «Ужгород» 1 - 0 «Калуш»
15 15-й тур 13.10.2019 15:00 «Буковина» 0 - 1 «Діназ»
15 15-й тур 13.10.2019 15:00 «Полісся» 0 - 0 «Нива» Т
15 15-й тур 13.10.2019 15:00 «Поділля» 3 - 0 «Ужгород»
15 15-й тур 13.10.2019 16:00 «Калуш» 1 - 1 «Оболонь Бровар-2»
15 15-й тур 13.10.2019 16:00 «Верес» 3 - 2 «Нива» В
16 16-й тур 18.10.2019 14:00 «Оболонь Бровар-2» 0 - 3 «Поділля»
16 16-й тур 19.10.2019 15:00 «Нива» Т 0 - 3 «Калуш»
16 16-й тур 19.10.2019 15:00 «Полісся» 1 - 0 «Діназ»
16 16-й тур 19.10.2019 15:00 «Нива» В 2 - 0 «Чайка»
16 16-й тур 19.10.2019 15:00 «Верес» 3 - 0 «Ужгород»
17 17-й тур 23.10.2019 15:00 «Полісся» 2 - 2 «Буковина»
17 17-й тур 23.10.2019 15:00 «Калуш» 1 - 1 «Діназ»
17 17-й тур 23.10.2019 15:00 «Поділля» 0 - 0 «Нива» Т
17 17-й тур 23.10.2019 15:00 «Верес» 0 - 1 «Оболонь Бровар-2»
17 17-й тур 23.10.2019 15:00 «Чайка» 2 - 0 «Ужгород»
18 18-й тур 27.10.2019 15:00 «Нива» Т 0 - 0 «Верес»
18 18-й тур 27.10.2019 15:00 «Буковина» 1 - 2 «Калуш»
18 18-й тур 27.10.2019 15:00 «Ужгород» 0 - 2 «Нива» В
18 18-й тур 28.10.2019 14:00 «Оболонь Бровар-2» 0 - 4 «Чайка»
18 18-й тур 20.11.2019 14:00 «Діназ» 3 - 1 «Поділля»
19 19-й тур 02.11.2019 14:00 «Поділля» 0 - 1 «Буковина»
19 19-й тур 02.11.2019 14:00 «Верес» 2 - 1 «Діназ»
19 19-й тур 02.11.2019 14:00 «Чайка» 2 - 1 «Нива» Т
19 19-й тур 02.11.2019 14:00 «Нива» В 2 - 2 «Оболонь Бровар-2»
19 19-й тур 03.11.2019 14:00 «Калуш» 0 - 2 «Полісся»
20 20-й тур 09.11.2019 14:00 «Діназ» 1 - 2 «Чайка»
20 20-й тур 10.11.2019 14:00 «Нива» Т 3 - 1 «Нива» В
20 20-й тур 10.11.2019 14:00 «Буковина» 5 - 4 «Верес»
20 20-й тур 10.11.2019 14:00 «Полісся» 2 - 0 «Поділля»
20 20-й тур 11.11.2019 14:00 «Оболонь Бровар-2» 4 - 0 «Ужгород»
21 21-й тур 16.11.2019 13:00 «Верес» 2 - 1 «Полісся»
21 21-й тур 16.11.2019 14:00 «Поділля» 1 - 0 «Калуш»
21 21-й тур 16.11.2019 14:00 «Чайка» 3 - 0 «Буковина»
21 21-й тур 16.11.2019 14:00 «Нива» В 1 - 0 «Діназ»
21 21-й тур 16.11.2019 14:00 «Ужгород» 0 - 4 «Нива» Т
22 22-й тур 23.11.2019 13:00 «Полісся» 3 - 3 «Чайка»
22 22-й тур 23.11.2019 14:00 «Нива» Т 1 - 0 «Оболонь Бровар-2»
22 22-й тур 23.11.2019 14:00 «Буковина» 1 - 0 «Нива» В
22 22-й тур 23.11.2019 14:00 «Калуш» 2 - 1 «Верес»
22 22-й тур 24.11.2019 13:30 «Діназ» 3 - 2 «Ужгород»
23 23-й тур 22.03.2020 00:00 «Калуш» _ - _ «Буковина»
24 24-й тур 28.03.2020 00:00 «Буковина» _ - _ «Поділля»
25 25-й тур 04.04.2020 00:00 «Чайка» _ - _ «Буковина»
27 27-й тур 17.04.2020 00:00 «Буковина» _ - _ «Нива» В
28 28-й тур 25.04.2020 00:00 «Ужгород» _ - _ «Буковина»
29 29-й тур 02.05.2020 00:00 «Буковина» _ - _ «Оболонь Бровар-2»
30 30-й тур 06.05.2020 00:00 «Нива» Т _ - _ «Буковина»
31 31-й тур 10.05.2020 00:00 «Буковина» _ - _ «Полісся»
32 32-й тур 16.05.2020 00:00 «Верес» _ - _ «Буковина»
33 33-й тур 23.05.2020 00:00 «Діназ» _ - _ «Буковина»
Інформаційні партнери

Турнірна таблиця

Чемпіонат України з футболу 2019/20

М Команда І О
1 «Нива» (Тернопіль) 20 41
2 «Полісся» (Житомир) 20 39
3 «Верес» (Рівне) 20 36
4 «Діназ» (Вишгород) 20 31
5 «Калуш» (Калуш) 20 29
6 «Поділля» (Хмельницький) 20 29
7 «Чайка» (Петропавлівська Борщ-ка) 20 26
8 «Нива» (Вінниця) 20 20
9 «Буковина» (Чернівці) 20 20
10 «Ужгород» (Ужгород) 20 19
11 «Оболонь Бровар-2» (Буча) 20 16

Матчі

НАСТУПНИЙ
Чемпіонат України з футболу 2019/20 - 23-й тур
Venue: ст. “Хімік” (Калуш) Datum нд., 22. бер.. 2020 Beginn 00:00
«Калуш»
«Калуш» (Калуш)
-:- Наступний матч «Буковина»
«Буковина» (Чернівці)

Чемпіонат України з футболу 2019/20 - 24-й тур
Venue: ст. «Буковина» Datum сб., 28. бер.. 2020 Beginn 00:00
«Буковина»
«Буковина» (Чернівці)
-:- Наступний матч «Поділля»
«Поділля» (Хмельницький)

Фоторепортажі