Ви тут:

Владислав Бугай: "Приємно, що граю у хорошому колективі"

Нещодавно склад «Буковини» на правах оренди поповнив 18-річний нападник Владислав Бугай. Контракт цього гравця належить донецькому «Шахтарю». Перспективний гравець здобув місце у основному складі чернівецької команди, а у виїзному матчі проти «Полтави» відзначився результативним ударом. Після матчу «Буковина» - «Оболонь-Бровар» ми поспілкувалися з Владиславом.

Владиславе, чого, на твою думку, не вистачило «Буковині» для перемоги у домашньому матчі проти «Оболоні – Бровара»?

Не вистачило результативного удару. Нашій команді трохи пощастило, бо суперник не забив пенальті, однак ми контролювали гру. Ми грали непогано, комбінували. У нас були чудові моменти. Ми повинні були забивати. На жаль, вразити ворота суперника у нас не вийшло.

Сподіваюся, що голи будуть. Ми працюємо на тренуваннях, однак ми не можемо забити та набирати очки. Не забиваємо також пенальті… Треба реалізовувати моменти. Ми над цим працюємо кожного дня. Намагатимемося набрати якнайбільше очок.

Яка історія твоєї появи у складі «Буковини»?

У «Шахтарі» мені сказали, щоби я шукав команду, де гратиму в оренді. Агент шукав мені команду. Вийшло так, що він запропонував мені грати в «Буковині». Дізнався про те, хто тренує чернівецьку команду, а також про умови та завдання колективу. Я приїхав у Чернівці. Мені подобається тренувальний процес. Чернівці – гарне місто. Приємно, що гратиму та тренуватимуся у хорошому колективі. Тут мене усі підтримують, бо я молодий футболіст. У «Буковині» грають кваліфіковані гравці. Тим більше, що є великий стимул виступати у першій лізі.

Чи немає у тебе бажання продовжити виступи у чернівецькій команді після завершення оренди?

У мене поки що оренда на рік. Я хочу грати у «Буковині». Намагатимуся грати якнайкраще, забивати побільше голів. А там – побачимо.

Владиславе, ти маєш досвід виступів у юнацькій Лізі УЄФА. Щобільше, тобі вдалося відзначитися в одному з поєдинків. Чим запам’яталися виступи у цих змаганнях ?

Це чудові емоції. Рівень цих змагань дуже високий. Звісно, що грати у цих турнірах цікаво. Емоції переповнювали. Особливо тоді, коли забив гол у ворота «Мальме». 

ФСК "Буковина"

З питань роботи сайту та розміщення
матеріалів звертайтеся, будь ласка,
за телефонами:

+38 (095) 538-61-17 (Олексій Мамчук)
+38 (050) 674-59-02,
+38 (096) 1958-000 (Віталій Ружецький)

Адреси: вул. О. Гузар, 1, м. Чернівці, 58022
вул. Миколаївська, 40, м. Чернівці, 58032 (відділ маркетингу)

Ел. пошта: bukovina@pfl.com.ua
fscbukovyna@gmail.com