Ви тут:

Роман Дацюк: "Буковина" - це єдиний колектив"

Після матчу «Буковини» з «Гірником – Спортом»  прес-служба чернівецького клубу поспілкувалася з автором другого голу у ворота суперника Романом Дацюком.

Романе, які у тебе враження від переможного для нашої команди матчу?

Гра була під нашим контролем. Ми повністю переважали суперника та контролювали м’яч.

Хоча у першому таймі у нас виходило не все з того, що планували. У другому таймі ми, можливо, десь заспокоїлися та прийшли у себе. У нас вже були можливості відзначитися. Зрештою, ми перемогли з рахунком 2:0. Вважаю, що нам допомогло вилучення гравця суперника у першому таймі. Добре, що наша команда здобула перемогу. Вітаю вболівальників «Буковини» з успіхом. Ми рухаємося вперед. Переконаний, що ми ще наробимо шороху у першій лізі.

Цього сезону тобі вдалося відзначитися двічі у чотирьох офіційних матчах за «Буковину». Як оцінюєш той період, який вже провів за нашу команду?

На голи я увагу не звертаю. Особисті показники йдуть на другий план. Найголовніше – це результат команди. У «Буковині» перебуваю другий місяць. Мені тут усе подобається. Тим більше, що зараз граю під керівництвом одного з кращих тренерів, з яким мені доводилося працювати. Ми бачимо малюнок гри, з'являється результат. Ми додаємо з кожним днем. Нас вже бояться та поважають.

Приємно також те, що «Буковина» - це єдиний колектив. Ми - одне за одного, а також за тренера та президента клубу. Ми перемагаємо та програємо разом. Посмотрите как Вудман трахает русских девушек на своем кастинге и не только это... Представляем вниманию новый сайт кастинг порно https://порно-кастинг.net . Здесь можешь смотреть онлайн без регистрации, как проходят пробы в порно кастингах молодые и зрелые актрисы.

Вболівальники очікують, що наша команда зможе продовжити переможну серію у виїзному матчі проти «Інгульця»…

«Буковина» грає кожний матч на перемогу. Тож їдемо тільки за трьома очками. 

ФСК "Буковина"

З питань роботи сайту та розміщення
матеріалів звертайтеся, будь ласка,
за телефонами:

+38 (095) 538-61-17 (Олексій Мамчук)
+38 (050) 674-59-02,
+38 (096) 1958-000 (Віталій Ружецький)

Адреси: вул. О. Гузар, 1, м. Чернівці, 58022
вул. Миколаївська, 40, м. Чернівці, 58032 (відділ маркетингу)

Ел. пошта: bukovina@pfl.com.ua
fscbukovyna@gmail.com