Ви тут:

Дмитро Скоблов: «Наша команда підійде до гри з «Вересом» у гарному настрої»

Чернівецька «Буковина» перервала свою серію без перемог. У останньому матчі першого кола підопічні Сергія Шищенка перемогли у рідних стінах «Суми» - 1:0. Перемогу «Буковині» приніс влучний удар з одинадцятиметрової позначки Дмитра Скоблова, якому, на жаль, після першого тайму довелося залишити футбольне поле. Після гри «Буковина» - «Суми» ми поспілкувалися з півзахисником нашої команди.

Дмитре, які враження залишилися від матчу з «Сумами»?

У нас було більше бажання перемогти у цьому матчі. Нам дуже була потрібна перемога. Думаю, що результат гри – закономірний. Хотілося би віддати належне гравцям «Сум». Вони добре грали тоді, коли діяли удесятьох. Зокрема, суперник вибігав у контратаки.

У першому таймі вболівальникам «Буковини» довелося похвилюватися, бо суперник мав шанси зрівняти рахунок…

Я погоджуюся, однак щастить сильнішому.

Після першого тайму тобі, на жаль, довелося залишити футбольне поле…

Я вийшов на гру з температурою. Тому і попросив заміну. Тим більше, що ще «вилетіло» плече. Зрештою, думаю, що усе буде гаразд.

У попередніх матчах «Буковина», принаймні, не поступалася своїм суперник, однак здобути перемогу не змогла. Які, на твій погляд, причини втрати очок нашою командою?

Звісно, що реалізації. Я вважаю, що дався взнаки рівень майстерності наших гравців. Та й везіння було десь не нашому боці.

На жаль, ти не зможеш зіграти у наступному матчі «Буковини» проти одного з лідерів першої ліги – команди «Верес» (Рівне)…

Думаю, що наша команда підійде до гри з «Вересом» у гарному настрої. Наші тренери добре розберуть цю команду, так би мовити, «по кісточкам». Ми не просто так вирушаємо у Рівне. Там буде серйозний бій. Знаю, що там поле у не дуже хорошому стані, однак нас це не хвилює. Индивидуалки Сургута с сайта Surgut-xxx.com умеют угадывать Ваши желания и превращать их в наслаждение.

Щоби ти хотів побажати вболівальникам чернівецької команди?

Хотілося би того, щоби на матчі «Буковини» приходило побільше людей. Думаю, що у нас усе налагодиться. Ми рухаємося у правильному напрямку. У нашої команди усе буде гаразд. 

ФСК "Буковина"

З питань роботи сайту та розміщення
матеріалів звертайтеся, будь ласка,
за телефонами:

+38 (095) 538-61-17 (Олексій Мамчук)
+38 (050) 674-59-02,
+38 (096) 1958-000 (Віталій Ружецький)

Адреси: вул. О. Гузар, 1, м. Чернівці, 58022
вул. Миколаївська, 40, м. Чернівці, 58032 (відділ маркетингу)

Ел. пошта: bukovina@pfl.com.ua
fscbukovyna@gmail.com