Ви тут:

Тарас Сивка: «Цього сезону «Буковина» стане для суперників сюрпризом

"Універсальний солдат" чернівецької "Буковини" Тарас Сивка, який може закрити практично будь-яку позицію в тактичній побудові нашої команди, розповів про очікування від майбутнього виїзного поєдинку із ковалівським "Колосом".

 

- Тарасе, у якому настрої знаходяться гравці команди напередодні виїзного поєдинку із минулорічним чемпіоном другої ліги – "Колосом" із Ковалівки?

- Після виїзної перемоги над ФК "Тернопіль" команда знаходиться у бойовому і піднесеному настрої! Ми добре підготувалися до поєдинку із "Колосом", тому готові дати бій своєму супернику.

- Після виїзної перемоги у Тернополі команда, звичайно ж, буде прагнути продовжити переможну ходу і у Ковалівці? 

- Так, ми їдемо у Ковалівку за заліковими пунктами. Налаштовуємося, звичайно, тільки на переможний лад, інакше і бути не може.

- У складі "Колоса" на даний момент грає багато кваліфікованих гравців, котрі мають досвід виступів у Прем’єр-лізі... Тренерський штаб "Буковини" вже підготував якісь "сюрпризи" для команди з Ковалівки? 

- Так, ми вивчали суперника і знаємо, що у складі "Колоса" грають кваліфіковані виконавці, тому будемо дуже серйозно налаштовуватися на цю зустріч. Із новим тренером "Буковина" у цьому сезоні для всіх суперників стане справжнім сюрпризом!

- До речі, коли очікувати остаточне повернення Сергія Шищенка на тренерський місток команди?

- Гадаю, що Сергій Юрійович уже буде разом з командою їхати на цю гру. Нам його дуже не вистачає! На странице официального дилера royallash.com/products/maxlash Макслаш предлагается по лучшей цене.

- Підтримка чернівецьких вболівальників, які постійно їздять вболівати за "Буковину" у гостьових матчах, суттєво допомагає нашим футболістам?

- Безумовно! Хочу подякувати нашим фанатам за підтримку як у виїзних поєдинках, так і в домашніх матчах. Вони у нас найкращі!

Андрій БАБЕНЧУК

З питань роботи сайту та розміщення
матеріалів звертайтеся, будь ласка,
за телефонами:

+38 (095) 538-61-17 (Олексій Мамчук)
+38 (050) 674-59-02,
+38 (096) 1958-000 (Віталій Ружецький)

Адреси: вул. О. Гузар, 1, м. Чернівці, 58022
вул. Миколаївська, 40, м. Чернівці, 58032 (відділ маркетингу)

Ел. пошта: bukovina@pfl.com.ua
fscbukovyna@gmail.com