Ви тут:

Максим Боровець: "Буковина" – команда, яка славиться бійцівським характером"

Екс-гравець "Буковини" Максим Боровець, який зараз захищає кольори ковалівського "Колоса", поділився очікуваннями від майбутнього матчу із "жовто-чорними", а також пригадав етап своєї кар’єри у складі чернівецької команди.

- У рамках останнього туру минулого чемпіонату другої ліги "Колос" приймав на своєму полі чернівецьку "Буковину" вже у статусі новоспеченого чемпіона... У тому матчі вмотивована "Буковина" зіграла на високому рівні і розписала результативну "мирову" із вашою командою... Чого очікуєш від поєдинку з чернівчанами вже в рамках нового сезону у першій лізі?

 

- У останньому турі минулого сезону домашня гра з "Буковиною" була надзвичайно напруженою. Хоча ми і були в статусі чемпіонів другої ліги, проте всі гравці були вмотивованими на всі 100%. У тому матчі наша команда, насамперед, прагнула допомогти форвардові Олександру Бондаренку досягти позначки у 20-ть забитих м’ячів, а також, звичайно, продемонструвати гідну чемпіонську гру. Незважаючи на нічийний результат поєдинку, нам вдалося виконати ці завдання.

- Які сильні і слабкі сторони можеш відзначити у чернівецької команди? Хто, на твою думку, може створити найбільше проблем "Колосу" в майбутньому матчі?

- Гадаю, що гра із "Буковиною" стане для нас важкою, як і два попередні поєдинки із чернівецьким колективом, тому важко припустити, від кого саме очікувати найбільшої загрози.

- Не так давно ти і сам захищав кольори чернівецького клубу. Що можеш сказати про свій етап кар'єри у складі "Буковини"?

- Період, який провів у "Буковині", дуже допоміг мені як футболісту у професійному плані, а Чернівці закарбувалися в моїй пам’яті як красиве і затишне місто. Залишилися тільки позитивні емоції від етапу моєї кар’єри у "Буковині".

- Хотів би щось побажати чернівецьким вболівальникам?

- Вболівальники "Буковини" запам’ятаються мені надовго. Вони завжди підтримують футболістів і, незважаючи на невдачі та деякі проблеми (переважно фінансового характеру), все одно завжди приходять на стадіон і вболівають за свій клуб. Хочу від себе побажати вболівальникам міцного здоров’я і ніколи не втрачати віру у свою команду!

Андрій БАБЕНЧУК

З питань роботи сайту та розміщення
матеріалів звертайтеся, будь ласка,
за телефонами:

+38 (095) 538-61-17 (Олексій Мамчук)
+38 (050) 674-59-02,
+38 (096) 1958-000 (Віталій Ружецький)

Адреси: вул. О. Гузар, 1, м. Чернівці, 58022
вул. Миколаївська, 40, м. Чернівці, 58032 (відділ маркетингу)

Ел. пошта: bukovina@pfl.com.ua
fscbukovyna@gmail.com