«Буковина» - ФК «Калуш»: коментар Степана Маковійчука

Матч вісімнадцятого туру чемпіонату України «Буковина» - ФК «Калуш» (1:2) прокоментував в.о. головного тренера чернівецької команди Степан Маковійчук.

«Усі готувалися до хорошого матчу. Зараз «Калуш» непогано піднімається. Тому ми серйозно готувалися до цієї зустрічі. На жаль, нас залишили ще двоє гравців (Ігор Крашневський та Іван Азаренко – авт.). У команді залишаються одні мужики. Вони будуть битися до кінця. Думаю, що ситуація зміниться. Ми робимо все від нас належне. Футболісти – тренуються, тренери – тренують. Футболісти демонструють той футбол, який подобається глядачам.

На жаль, часто-густо судді трактують суперечливі моменти не на користь «Буковини». Цього року нам ще треба зіграти чотири зустрічі. Буде важко. Судді, напевно, нас недолюблюють. Зрештою, ми не зупиняємося. Хлопці і надалі будуть битися до останньої гри. 

Як зміниться фінансова ситуація ? Не знаю. Допомоги ми не отримаємо. До нас ніхто не підходить та нічого не говорить. Хочу запевнити, що ті гравці, які ще залишилися у команді, будуть битися до кінця», - сказав Степан Маковійчук. На официальном сайте БК Винлайн можно скачать приложение для ставок на спорт. Мы поможем установить приложение на Айфон или на Андроид.

Інформаційні партнери

Турнірна таблиця

Чемпіонат України з футболу 2019/20

М Команда І О
1 «Нива» (Тернопіль) 20 41
2 «Полісся» (Житомир) 20 39
3 «Верес» (Рівне) 20 36
4 «Діназ» (Вишгород) 20 31
5 «Калуш» (Калуш) 20 29
6 «Поділля» (Хмельницький) 20 29
7 «Чайка» (Петропавлівська Борщ-ка) 20 26
8 «Нива» (Вінниця) 20 20
9 «Буковина» (Чернівці) 20 20
10 «Ужгород» (Ужгород) 20 19
11 «Оболонь Бровар-2» (Буча) 20 16

Матчі

Фоторепортажі