«Полісся» (Житомир) – «Буковина» (Чернівці) – 2:2 (ВІДЕО)

У сімнадцятому турі чемпіонату України чернівецька «Буковина» грала на виїзді з лідером змагань – командою «Полісся» (Житомир).

Вже на 2 хвилині зустрічі ексгравець «Буковини» Андрій Власюк зробив навіс з лівого флангу, а Ілля Тимошенко влучив у стійку воріт чернівецької команди. А через дві хвилини підопічні Степана Маковійчука повели у рахункові. Олександр Жумига віддав передачу на капітана «Буковини» Тараса Сивку, який блискучим ударом вразив «рамку» Олега Мозіля. Згодом гості мали шанс збільшити свою перевагу у рахункові. На жаль, м’яч після удару Василя Палагнюка влучив у стійку.

Гравці «Полісся» зрівняли результат на 14 хвилині гри. Дмитро Задерецький у дотик лівою ногою відправив шкіряну кулю у ворота «Буковини».

На 56 хвилині гри гол у ворота «Буковини» могли організувати її колишні гравці. Максим Боровець скинув м’яча на Ярослава Галенка, який завдавав удар головою та влучив у поперечину. Запам’ятався також удар зі штрафного Олександра Бринька. На цей «постріл» зреагував Марк Медведєв. Зрештою, Ярослав таки забив колишній команді. М’яч після удару Ярослава влучив у Євгена Терзі на опинився у воротах «Буковини». На щастя, гості швидко відігралися. На 88 хвилині гри Тарас Сивка вдало виконав штрафний, а Даніел Раулюк головою відправив м’яча у сітку воріт «Полісся» - 2:2.

«Буковина» здобула одне очко у виїзному матчі з лідером.

«Полісся» (Житомир) – «Буковина» (Чернівці) – 2:2 (1:1)

23 жовтня 2019 р. Житомир. Стадіон «Спартак-Арена». 1100 глядачів.

Арбітр – С. Подригуля (Луцьк), асистенти арбітра – Алавук, Лікаренко (обидва – Київ), четвертий арбітр – Панасюк (Бердичів), спостерігач арбітражу – Карпина (Київська область).

«Полісся»: Мозіль, Бринько, Швець, Притиковський, Власюк, Боровець, Чернецький, Корохов, Задерецький, Тимошенко, Галенко. Запасні: Федотов, Терзі, Семчук, Мочевінський, Адаменко, Кузнєцов, Мосіюк. Головний тренер – Анатолій Безсмертний.

«Буковина»: Медведєв, Полянський, Раулюк, Сивка, Шишигін, Сантрапинських, Понєдєльнік, Крашневський, Іванченко, Жумига, Палагнюк. Запасні: Чопко, Гакман, Мунтян, Ходаковський. В.о. головного тренера – Степан Маковійчук.

Голи: Задерецький (14), Галенко (82) – Сивка (4), Раулюк (88).

Попередження:  Бринько (34), Боровець (40), Семчук (87) – Крашневський (63), Раулюк (83).