Сергій Подригуля – арбітр матчу «Полісся» - «Буковина»

Поєдинок 17-го туру  «Полісся» – «Буковина» судитиме бригада арбітрів, яку очолює Сергій Подригуля  (Луцьк).

Народився Сергій Васильович 5 лютого 1992 року. Кар'єру арбітра розпочав у 2014 році із суддівства регіональних змагань, далі були ігри ДЮФЛ та аматорів. Із квітня 2019-го залучається до арбітражу матчів у другій лізі (дебютний поєдинок: «Нива» Вінниця – «Нива» Тернопіль – 0:1).

Цього сезону Сергій Подригуля відсудив вже п’ять поєдинків у другій лізі, в яких зафіксував 2 перемоги господарів та 3 – гостей. Статистика арбітра в цих матчах: показав 28 попереджень (господарі  отримали – 13, гості – 15) та призначив 2 пенальті.

За участю «Буковини» судив один поєдинок. Минулого сезону 5 травня 2019 року Сергій Подригуля зафіксував поразку чернівчан в домашній грі проти тернопільської «Ниви» 1:2. В тому матчі господарі поля відзначились першими (Олександр Квачов, 28 хвилина) та ще до перерви гравці «Ниви» забили два голи.

Допомагатимуть головному арбітру асистенти – Володимир Алавук та Андрій Лікаренко (обидва – Київ).

Четвертий арбітр – Тарас Панасюк (Бердичів).

Спостерігач арбітражу – Іван Карпина (Київська область).