Світлина від ФСК “Буковина” Чернівці.

Збірна України із футболістом «Буковини» Понєдєльніком гратиме за п’яте місце Всесвітньої Універсіади

Студентська футбольна збірна України здобула перемогу на Всесвітній Універсіаді, яка відбувається в італійському Неаполі.

У півфінальному матчі турніру за 5-8 місця підопічні Анатолія Бузника перемогли збірну Ірландії – 2:1. Команди забивали у другому таймі. На 55 хвилині гри відзначився Арсентій Дорошенко. Через 12 хвилин результат зрівняв гравець ірландської збірної Холлівуд.

Перемогу збірній України під завісу матчу приніс Михайло Удод.

Гравець чернівецької «Буковини» Андрій Понєдєльнік отримав місце у стартовому складі української збірної та грав у першому таймі.

13 липня у матчі за п’яту сходинку підопічні Анатолія Бузника зіграють зі збірною Південної Кореї. Матч розпочнеться о 18 годині за київським часом.