Олександр Вечтомов: «Чернівці – моя друга батьківщина» (ВІДЕО)

Нещодавно склад чернівецької «Буковини» поповнив досвідчений захисник Олександр Вечтомов. У 2011-2013 роках Олександр із успіхом вже захищав кольори буковинського колективу. Тепер футболіст допомагатиме «Буковини» залишити підвалини турнірної таблиці. Напередодні гри «Буковина» - «Минай» ми поспілкувалися з Олександром Вечтомовим. 

- Олександре, як виник варіант із твоїм поверненням у «Буковину» ? 

- Ми поспілкувалися з президентом чернівецького клубу Вадимом Зайцем. Я сказав, що Чернівці – моя друга Батьківщина. Команда такого гарного міста, як Чернівці, не заслуговує на те місце, де зараз перебуває. Захотілося приїхати та допомогти «Буковині». Нам поставили завдання залишити останню сходинку. Вважаю, що ми це зробимо. Хотілося того, щоби наступного сезону перед командою стояло завдання здобути путівку у першу лігу. Це, звісно, залежить від фінансування. 

- Які твої враження від «Буковини» за сучасного зразка, за яку виступають багато молодих виконавців ? 

- Дійсно, у команді багато молоді. У них своєрідний футбол. Ми будемо старатися. Робота тренерського штабу дає свої плоди. Зрештою, усе буде видно на футбольному полі. 

- Після «Буковини» тобі довелося пограти в «Нафтовику-Укрнафті», «Інгульці», команді «Арсенал-Київ». Був у тебе навіть грузинський період футбольної кар’єри… 

- В Охтирці грав три роки. Усе було добре, стабільно. Для футболіста найголовніше грати та відчувати стабільність. Щодо Грузії, то це був невдалий досвід. Думав, що буде краще. Ця країна ще бідніша, аніж Україна. 

- Твої побажання вболівальникам напередодні матчу з лідером – командою «Минай»… 

- Приходьте на стадіон. Ми робитимемо все для перемоги. Якщо вболівальники віритимуть у рідну команду, то нам буде легше досягати успіхів.  

Інформаційні партнери

Турнірна таблиця

Чемпіонат України з футболу 2019/20

М Команда І О
1 «Нива» (Тернопіль) 20 41
2 «Полісся» (Житомир) 20 39
3 «Верес» (Рівне) 20 36
4 «Діназ» (Вишгород) 20 31
5 «Калуш» (Калуш) 20 29
6 «Поділля» (Хмельницький) 20 29
7 «Чайка» (Петропавлівська Борщ-ка) 20 26
8 «Нива» (Вінниця) 20 20
9 «Буковина» (Чернівці) 20 20
10 «Ужгород» (Ужгород) 20 19
11 «Оболонь Бровар-2» (Буча) 20 16

Матчі

Фоторепортажі