«Буковина» зіграє на «Кубку міського голови Івано-Франківська» (КАЛЕНДАР ІГОР)

З 14 по 24 лютого на стадіоні зі штучним покриттям «Хет-Трик Арена» в Івано-Франківську відбудеться другий футбольний турнір «Кубок міського голови м. Івано-Франківська». Керівництво турніром здійснюватиме МФК «Прикарпаття» спільно з Департаментом молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

У турнірі змагатимуться 8 команд, які на груповому етапі поділені на дві групи. Матчі у групах відбуватимуться за коловою системою.

У групі «Б» виступатиме чернівецька «Буковина». Підопічні Віталія Куниці зіграють з командами «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), ДЮФК «Ніка-05» U-19 (Івано-Франківськ) та «Верес» (Рівне).

команди, які посядуть 1 та 2 місця, змагатимуться за 1-4 сходинки. Відповідно колективи, які стануть третіми та четвертими в групах, змагатимуться за 5-8 місця. Як бачимо, кожна четвірка зіграє свої стикові півфінали і фінали.

Календар матчів:

Група «А»

ФК «Калуш»

ФК «Минай»

ФК «Агронива» Чортківський район

«Прикарпаття» U-19 Івано-Франківськ

1 тур

14 лютого (четвер)

13:30. ФК «Калуш» – «Прикарпаття» U-19

15:20. Урочиста церемонія відкриття змагань

15:45 ФК «Минай» – ФК «Агронива»

2 тур

16 лютого (субота)

13:30. «Прикарпаття» U-19 – ФК «Агронива»

15:45. ФК «Калуш» – ФК «Минай»

3 тур

18 лютого (понеділок)

13:30. ФК «Агронива» – ФК «Калуш»

15:45. ФК «Минай» – «Прикарпаття» U-19

Група «Б»

«Прикарпаття» Івано-Франківськ

ДЮФК «Ніка-05» U-19 Івано-Франківськ

«Буковина» Чернівці

«Верес» Рівне

1 тур

15 лютого (п’ятниця)

13:30. ДЮФК «Ніка-05» U-19 – «Буковина» Чернівці

15:45. «Прикарпаття» – «Верес»

2 тур

17 лютого (неділя)

13:30. «Прикарпаття» – ДЮФК «Ніка-05» U-19

15:45. «Верес» – «Буковина»

3 тур

19 лютого (вівторок)

13:30. «Буковина» – «Прикарпаття»

15:45. ДЮФК «Ніка-05» U-19 – «Верес»


ОСТАННІ МАТЧІ ТУРНІРУ

Півфінальні матчі за 5-8 місця

21 лютого (четвер)

13:30. 3 «А» – 4 «Б»

15:45. 3 «Б» – 4 «А»

Півфінальні матчі за 1- 4 місця

22 лютого (п’ятниця)

13:30. 1 «А» – 2 «Б»

15:45. 1 «Б» – 2 «А»

Вирішальні матчі

23 лютого (субота)

13:30. Матч за 7-е місце

15:45. Матч за 5-е місце

24 лютого (неділя)

13:30. Матч за 3-е місце

15:45. ФІНАЛ

17:30. Церемонія нагородження та урочисте закриття турніру

 

 

Інформаційні партнери

Турнірна таблиця

Чемпіонат України з футболу 2019/20

М Команда І О
1 «Нива» (Тернопіль) 3 9
2 «Полісся» (Житомир) 4 9
3 «Калуш» (Калуш) 4 8
4 «Верес» (Рівне) 3 7
5 «Поділля» (Хмельницький) 4 7
6 «Оболонь Бровар-2» (Буча) 4 7
7 «Ужгород» (Ужгород) 4 4
8 «Діназ» (Вишгород) 3 3
9 «Чайка» (Петропавлівська Борщ-ка) 3 1
10 «Нива» (Вінниця) 4 1
11 «Буковина» (Чернівці) 4 0

Матчі

НАСТУПНИЙ
Кубок України з футболу 2019/20 - 2-й попередній етап
Venue: ст. «Машинобудівник» Datum вт., 27. серп.. 2019 Beginn 16:00
«Таврія-Сімферополь»
«Таврія-Сімферополь»
-:- Наступний матч «Буковина»
«Буковина» (Чернівці)

Чемпіонат України з футболу 2019/20 - 6-й тур
Venue: ст. «Буковина» Datum сб., 31. серп.. 2019 Beginn 17:30
«Буковина»
«Буковина» (Чернівці)
-:- Наступний матч «Полісся»
«Полісся» (Житомир)

МИНУЛИЙ
Кубок України з футболу 2019/20 - 1-й попередній етап
Venue: ст. «Енергія» Datum вт., 20. серп.. 2019 Beginn 17:00
«Енергія»
«Енергія» (Нова Каховка)
1:4 «Буковина»
«Буковина» (Чернівці)

Фоторепортажі