Ви тут:

Віктор Мглинець: «Бачу хорошу перспективу нашої команди»

Контрольну гру «Буковини» з хмельницьким «Поділлям» (2:0) прокоментував головний тренер чернівецької команди Віктор Мглинець. 

- Вікторе Івановичу,оцініть гру своїх підопічних у матчі з «Поділлям»… 

- Важко дати оцінку. Я не дуже задоволений грою. Звісно, що тут є аргумент – ми тренуємося у дворазовому режимі. Учора були хороші навантаження. Зараз у нас триває планомірний цикл. Думаю, що це зіграло свою роль. Хлопці були трохи втомленими. Був трохи не той рух. Для того, щоби ми зігралися, потрібен час. Є перспективні хлопці. Я бачу хорошу перспективу нашої команди. 

У нас зібралися молоді хлопці. Найстаршому Ладіку Мелконяну – 25 років. Іншим футболістам виповнилося 20-22 роки. Є у нас і 17-18-річні хлопці. Вважаю, що результат не змусить довго себе чекати, однак потрібен час. А це не день – два. Для того, щоби хлопці зігралися, потрібен, принаймні, Зараз результат є, перевага у матчі з «Поділлям» була на нашому боці, однак хотілося би більшого. 

- У першому таймі на поле вийшло багато потенційних новачків «Буковини»… 

- Дійсно, у першому таймі грали переважно новачки. Спочатку далися взнаки навантаження. Вже потім перехопили ініціативу на хвилин п'ятнадцять. А коли забили гол, то знову заспокоїлися. Були непотрібні помилки. Зрештою, я задоволений практично усіма футболістами, яких переглядаю. 

- Які плани команди ? 

- У неділю, 8 липня, ми граємо у Чернівцях з івано-франківським «Прикарпаттям». Думаю, що це буде хороша перевірка для наших футболістів. Запрошую вболівальників на матч, який, сподіваюся буде цікавим. Полки що шукаємо суперника на 13-14 липня та чекаємо на жеребкування Кубку України та початок першості.

 

 

З питань роботи сайту та розміщення
матеріалів звертайтеся, будь ласка,
за телефонами:

+38 (095) 538-61-17 (Олексій Мамчук)
+38 (050) 674-59-02,
+38 (096) 1958-000 (Віталій Ружецький)

Адреси: вул. О. Гузар, 1, м. Чернівці, 58022
вул. Миколаївська, 40, м. Чернівці, 58032 (відділ маркетингу)

Ел. пошта: bukovina@pfl.com.ua
fscbukovyna@gmail.com