«Буковина» (Чернівці) – «Нива» (Тернопіль) – 1:0 (1:0)

У першому цьогорічному офіційному матчі чернівецька «Буковина» приймала команду «Нива» (Тернопіль). У попередніх двох виїзних поєдинках друголігової першості України підопічні Віктора Мглинця зіграли унічию з білоцерківським «Арсеналом-Київщиною» та ФК «Львів». А ось тернопільський колектив зазнав двох поразок.

На 21 хвилині матчу небезпечний штрафний виконував гравець «Ниви» Юрій Гатала – м’яч оминув ворота «Буковини». Згодом воротам господарів загрожував Богдан Слоневський. Ударові Богдана також забракло влучності.

А на 34 хвилині гри м’яч опинився у воротах «Ниви». Антон Батрак із лівого флангу зробив подачу у штрафний майданчик гостей, а Олександр Дугієнко переправив шкіряну кулю у…власні ворота.

У другому таймі збільшити перевагу «Буковини» у рахункові мав новачок чернівецької команди – нападник Віталій Зоря. На 54 хвилині гри Віталій виходив на «побачення» з голкіпером «Ниви» Романом Жмурком, який зумів ліквідувати загрозу. Через 9 хвилин той же Віталій Зоря пробивав по «рамці» команди з Тернополя. Шкіряна куля влучила у когось із гравців «Ниви» та залишила межі поля.

Приємно, що на 77 хвилині на поле вийшов півзахисник «Буковини» Євген Немтінов, який останнім часом не грав через травму.

Чернівецька «Буковина» перемогла з рахунком 1:0 та посідає у першості України сьоме місце. 21 квітня підопічні Віктора Мглинця гратимуть на виїзді з командою «Нива-В» (Вінниця).

15 квітня 2018 р. Чернівці. КСОП «Буковина»

Арбітр – Серпутько (Одеса), асистенти арбітра – Остапчук (Суми), Соботюк (Житомир), четвертий арбітр – Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу – А. Валенко (Львів).

«Буковина»: Степаненко, В. Кузів, Найко, Гусін, Бойчук, Українець (Раулюк, 69), Мелконян, Шишигін (Нікифоряк, 90+5), Р. Кузів (Немтінов, 77), Батрак (Жумига, 83), Зоря. Запасні: Гуцул, Королянчук, Мунтян.

«Нива»: Жмурко, Чорномаз, Мороз, Андрєєв, Дугієнко, Вонс (Гапончук, 80), Слоневський, Герт (Кохман, 57), Гатала, Авдалян (Капелян, 46), Апанчук (Литовченко, 76; Кривий, 90). Качественные фильмы на сайте vtrahe в hd качестве, смотреть бесплатно

Голи: Дугієнко (34, автогол).

Попередження: Гатала (11), Слоневський (18), Мороз (29), Дугієнко (61).