Ви тут:

«Буковина» - «Прикарпаття»: коментар Володимира Ковалюка (ВІДЕО)

Гру «Буковина» - «Прикарпаття» (1:2) прокоментував головний тренер гостей Володимир Ковалюк. 

«Ви чудово бачили, що була хороша гра. Зустрілися представники двох сусідніх областей. У нас завжди були принципові матчі з «Буковиною». У першому таймі гра у нас виходила. Нібито грали першим номером. Усе було гаразд. Вигравали 2:0. Виконували на 45 хвилині штрафний, який призвів до голу у наші ворота. 

У перерві сказав футболістам, що треба грати серйозно. Нам треба результат, бо ми боремося за вихід у першу лігу. Ми не повинні пропускати такі «дитячі» голи. У другому таймі команда грала дуже погано. З іншого боку – молодці, що вистояла. Була заслужена друга жовта картка. Я нічого не маю проти суддівства. Червона картка… Ми залишилися у меншості. 

Результатом я задоволений, бо вивезли з Чернівців очки. Знаю, що команда «Буковина» не програвала чотири матчі поспіль. Приємно, однак нам є над чим працювати. Я незадоволений деякими футболістами. Ви знаєте, що у нас  є кращий бомбардир минулого сезону Ігор Худобяк. При рахункові 2:1 він вийшов сам на сам із воротарем… Якщо би він забив, то не було би у нас ані червоної картки, ані травми. Думаю, що ми би спокійно довели гру до логічного завершення. Вийшло так, що ми помучилися та, напевно потренувалися перед матчем із «Карпатами»», - зазначив Володимир Ковалюк. 

З питань роботи сайту та розміщення
матеріалів звертайтеся, будь ласка,
за телефонами:

+38 (095) 538-61-17 (Олексій Мамчук)
+38 (050) 674-59-02,
+38 (096) 1958-000 (Віталій Ружецький)

Адреси: вул. О. Гузар, 1, м. Чернівці, 58022
вул. Миколаївська, 40, м. Чернівці, 58032 (відділ маркетингу)

Ел. пошта: bukovina@pfl.com.ua
fscbukovyna@gmail.com