Ви тут:

Юрій Крафт: «Ми обрали тактику гри від оборони та діяли на контратаках»

Гру першого туру друголігової першості України ФК «Львів» - «Буковина» прокоментував в.о.головного тренера чернівецької команди Юрій Крафт.

- Ваш коментар матчу…

- Ми обрали тактику гри від оборони та діяли на контратаках. Десь це спрацювало. До 75-ої хвилини гри 3:1. Коли грав приблизно основний склад та кваліфіковано виконувалася робота, то усе було добре. На жаль, згодом почали «підсідати». Я вже казав, що наші збори були короткими, неповноцінними. А на заміні у нас залишилися 17-18 річні хлопці, яких ризикнули випустити на поле. Коли вже пропустили гол, то пішла, так би мовити, «запара». Ми за короткий період пропустили три голи. Дуже прикро, бо гра вже була виграна.

Якщо би у нас була трохи сильніша лава запасних, то гру ми би не відпустили. Симпатії арбітра були на боці господарів. Це також зіграло негативну роль.

- Наприкінці матчу через травму залишив поле Тарас Сивка. Чи зможемо ми побачити на полі капітана «Буковини» у наступних матчах ?

 - Це з'ясується після медобстеження. Сивка – капітан і лідер команди. У матчі зі «Львовом» Тарас відзначився двічі.

- Чи вплинула на гру «Буковини» відсутність Ігоря Бойчука ?

- Це зіграло ключову роль. Нам довелося перебудовуватися. Як наслідок, на позиції лівого захисника зіграв Сергій Раца. Ми десь перестраховувалися, грали від оборони. На жаль, зараз у команді багато травмованих. До травмованих гравців додався ще Сивка. Сивка, Бойчук, Шишигін… Це наші основні футболісти.

- Наступний матч «Буковина» зіграє у рідних стінах зі «Скалою»…

- Ми ще відходимо від гри зі «Львовом». Потім розпочнемо готуватися до гри зі «Скалою», яка, на жаль, відбудеться без уболівальників.

 

З питань роботи сайту та розміщення
матеріалів звертайтеся, будь ласка,
за телефонами:

+38 (095) 538-61-17 (Олексій Мамчук)
+38 (050) 674-59-02,
+38 (096) 1958-000 (Віталій Ружецький)

Адреси: вул. О. Гузар, 1, м. Чернівці, 58022
вул. Миколаївська, 40, м. Чернівці, 58032 (відділ маркетингу)

Ел. пошта: bukovina@pfl.com.ua
fscbukovyna@gmail.com