Ви тут:

Олег Ратій: «Наша команда поїде в Суми вигравати»

Післяматчева прес-конференція головного тренера «Буковини» Олега Ратія.

 - Ваш коментар матчу…

- Думаю, що остання гра сезону на нашому стадіоні сподобалася вболівальникам. Я хочу подякувати хлопцям. Вони провели чотирнадцять матчів із хорошою самовіддачею, бажанням. Вони молоді хлопці. Я бачу перспективу цієї команди. Переконаний, що вони ще заграють. На жаль, у завершальній стадії, де треба зіграти холоднокровніше, вони поспішають, метушаться. Тому у нас продовжується те, що було у попередніх матчах. Кожної гри у нас є два – три моменти. Навіть у матчі з «Іллічівцем» ми мали моменти. На жаль, не можемо їх реалізувати. Зрештою, це хвороба не тільки нашої команди. Андрій Шевченко також каже, що у нього проблема з нападниками. Зараз в українському футболі проблема з нападниками. Чому «Шахтар» купує іноземців ? Тому що у нас, на жаль, немає футболістів, які можуть забивати голи. А наша команда старається, б’ється. У футболістів є бажання.

У «Буковині» грає 15 футболістів молодше 25 років. Переконаний: якщо цей колектив збережеться, то наступного року гратимемо гідно. Ми чудово розуміємо, що треба додати 3-4 гравця. У кожної команди є досвідчені гравці. Ви бачили, що коли на поле вийшов Руслан Гунчак, то ставлення до нього з боку суперників було іншим. Ми думали, що Руслан раніше зможе вийти на поле, однак проблеми зі здоров'ям не дозволили йому зіграти.

Будемо старатися. Ще нічого не втрачено. Усе в наших руках. Наша команда поїде  в Суми вигравати. «Миколаїв» теж, так би мовити, «підвисає»… Їм ще треба обіграти краматорський «Авангард». Ви чудово знаєте, що наша команда грала чесно. Ми грали так, як могли. Дійсно, ми припускаємося помилок, однак ми виходимо з піднятою головою, дивимося прямо у вічі. Щодо закулісних розмов, то у цьому плані до нашої команди не може бути претензій.

Думаю, що нам спокійно треба готуватися до гри з «Сумами». Навіть на фоні тої команди, яка кілька років впевнено посідає п’яте місце, ми виглядали гідно та мали багато моментів. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоби досягти того результату, який потрібен нашій команді. У матчі з «Сумами» нам треба вийти на поле та думати про перемогу. Якщо думати про нічию, то з цього може нічого хорошого і не вийти. На жаль, у нас випав Максим Покотилюк. Тепер буде грати Олексій Клак, який пропустив гру з «Геліосом».

- Чому не грає Максим Ілюк ?

- Максим Ілюк хворий. Він навіть не тренується. На жаль, у нас захворіло 8 гравців. У нас у команді немає лікаря. Тому ми не можемо встановити правильний діагноз. Ми не можемо правильно їх лікувати. Я не знаю про стан футболістів. Володимир Найко вийшов хворим у матчі з «Оболонню». Ви бачили те, які це мало наслідки. Після гри зробили МРТ. Виявилося розрив 4 сантиметра. А без лікаря я не вмію діагноз ставити. Зрозумійте мене правильно. Лікар приходить на гру. Сидить. І все. Лікар вирушає на всі матчі. На усіх матчах він є, однак лікар повинен кожного дня визначати стан футболіста та призначати якесь лікування. У нас є масажист, який ще навчається в університеті. Ось така, на жаль, плачевна ситуація. 

З питань роботи сайту та розміщення
матеріалів звертайтеся, будь ласка,
за телефонами:

+38 (095) 538-61-17 (Олексій Мамчук)
+38 (050) 674-59-02,
+38 (096) 1958-000 (Віталій Ружецький)

Адреси: вул. О. Гузар, 1, м. Чернівці, 58022
вул. Миколаївська, 40, м. Чернівці, 58032 (відділ маркетингу)

Ел. пошта: bukovina@pfl.com.ua
fscbukovyna@gmail.com