Ви тут:

Володимир Книш: «У першому таймі мої футболісти були нібито «заморожені»

Післяматчева прес-конференція наставника «Нафтовика – Укрнафти» Володимира Книша.

- Ваш коментар матчу…

- По – перше, хочу сказати за календар. Він дуже плотний. Матчі на четвертий день, відстані між містами…В Англії грають в одному місті – Лондоні. Нікуди не їздять. Та й поновлюються там зовсім по – іншому. А тут на футболістів, чесно кажучи, шкода дивитися. Вони долають відстані у тисячі кілометрів. Попробуйте по нашими  дорогам двадцять годин їхати в автобусі. Звісно, що це відображається на футболі. Клімат теж різний. У нас суттєво холодніше, а тут сонце. Навіть у футболці дуже спекотно.

У першому таймі мої футболісти були нібито «заморожені». Гравці, що просто можна вийти на поле та взяти якійсь очки. Такого не буває. Перший тайм ми програли 0:2. Заслужено програли. У другому таймі картинка змінилася. Дякую футболістам за те, що вони проявили характер і досягли позитивного результату.

- Скажіть кілька слів про колишнього гравця «Буковини» Іраклія Циколію…

- У нас 23 футболіста. Я дуже задоволений усіма своїми гравцями. Усі ростуть, професійно ставляться до своєї справи. Сьогодні у старті грав молодий хлопець, бо у нас йде велика ротація. Циколія – гравець основного складу. Лучшие проекты домов Z500 - сайт Сьогодні він вийшов у другому таймі, бо даємо людям відпочити.

- Яка у Вас ситуація із зарплатою ?

- У цьому плані наша команда, напевно, найстабільніша. 

З питань роботи сайту та розміщення
матеріалів звертайтеся, будь ласка,
за телефонами:

+38 (095) 538-61-17 (Олексій Мамчук)
+38 (050) 674-59-02,
+38 (096) 1958-000 (Віталій Ружецький)

Адреси: вул. О. Гузар, 1, м. Чернівці, 58022
вул. Миколаївська, 40, м. Чернівці, 58032 (відділ маркетингу)

Ел. пошта: bukovina@pfl.com.ua
fscbukovyna@gmail.com