Таблиця(і): Друга ліга | Сезон 2018-19 р.


Повна таблиця

Місце   Команда І В Н П З П РМ О
1 вверх (2) "Калуш" 3 2 1 0 2 0 2 7
- вверх (2) “Черкащина-Академія” 3 2 1 0 2 0 2 7
3 вверх (5) “Минай” 3 2 0 1 4 2 2 6
4 вниз (2) "Полісся" 3 1 2 0 1 0 1 5
5 вниз (1) “Чайка” 3 1 1 1 4 2 2 4
6 вверх (7) "Поділля" 3 1 1 1 1 2 -1 4
7 вниз (6) "Буковина" 3 1 0 2 2 4 -2 3
8 те ж (8) “Нива” В 3 0 2 1 1 2 -1 2
9 вверх (10) “Верес” 3 0 1 2 0 2 -2 1
10 вниз (9) "Нива" Т 3 0 1 2 1 4 -3 1

Таблиця хазяїв

Місце   Команда І В Н П З П РМ О
1 вверх (2) "Калуш" 2 2 0 0 2 0 2 6
2 вверх (5) “Минай” 1 1 0 0 2 1 1 3
3 вниз (2) “Черкащина-Академія” 1 1 0 0 1 0 1 3
4 вверх (8) “Нива” В 2 0 2 0 1 1 0 2
5 вниз (2) "Полісся" 2 0 2 0 0 0 0 2
6 вниз (1) “Чайка” 1 0 1 0 0 0 0 1
7 вверх (9) "Нива" Т 1 0 0 1 0 2 -2 0
- те ж (7) "Поділля" 1 0 0 1 0 2 -2 0
- вверх (10) “Верес” 2 0 0 2 0 2 -2 0
10 вниз (6) "Буковина" 2 0 0 2 0 4 -4 0

Таблиця гостей

Місце   Команда І В Н П З П РМ О
1 вверх (7) "Поділля" 2 1 1 0 1 0 1 4
- вверх (2) “Черкащина-Академія” 2 1 1 0 1 0 1 4
3 вниз (1) “Чайка” 2 1 0 1 4 2 2 3
4 вверх (6) "Буковина" 1 1 0 0 2 0 2 3
5 те ж (5) “Минай” 2 1 0 1 2 1 1 3
6 вниз (2) "Полісся" 1 1 0 0 1 0 1 3
7 вниз (2) "Калуш" 1 0 1 0 0 0 0 1
- вверх (10) “Верес” 1 0 1 0 0 0 0 1
9 те ж (9) "Нива" Т 2 0 1 1 1 2 -1 1
10 вниз (8) “Нива” В 1 0 0 1 0 1 -1 0


Інформаційні партнери

Матчі

НАСТУПНИЙ
Першість України з футболу - 1-й тур
Venue: стадіон "Буковина" Datum сб., 27. лип.. 2019 Beginn 00:00

"Буковина" (Чернівці)
-:- Наступний матч “Ужгород”
“Ужгород” (Ужгород)

Першість України з футболу - 2-й тур
Datum сб., 03. серп.. 2019 Beginn 00:00
“Оболонь-2”
“Оболонь-2
-:- Наступний матч
"Буковина" (Чернівці)

Фоторепортажі

Турнірна таблиця U19

Першість України з футболу U19

М Команда І О
1 «Буковина» U19 (Чернівці) 16 38
2 “Ніка-05” U19 (Івано-Франківськ) 16 37
3 МФА U19 (Мукачево) 16 33
4 “Прикарпаття” U19 (Івано-Франківськ) 16 26
5 «Адреналін» U19 (Луцьк) 16 23
6 «Динамо» U19 (Львів) 16 21
7 «Поділля» U19 (Хмельницький) 16 12
8 «Гірник» U19 (Новояворівськ) 16 8
9 «Темп» U19 (Вінниця) 16 5