Матчі команди: "Полісся" | Сезон 2018-19 р.


Тур Місце проведення Дата Час Команда хазяїв Результат Команда гостей
1 1-й тур 22.07.2018 17:00 "Полісся" 0 - 0 “Черкащина-Академія”
2 2-й тур ст. “Колос” (Млинів) 28.07.2018 18:00 “Верес” 0 - 1 "Полісся"
3 3-й тур 04.08.2018 17:00 "Полісся" 0 - 0 "Поділля"
4 4-й тур 12.08.2018 18:00 "Полісся" 0 - 2 “Нива” В
5 5-й тур 19.08.2018 18:00 "Буковина" 2 - 2 "Полісся"
6 6-й тур 26.08.2018 17:00 "Полісся" 1 - 1 "Калуш"
7 7-й тур 01.09.2018 17:00 “Минай” 1 - 1 "Полісся"
8 8-й тур 08.09.2018 17:00 "Полісся" 1 - 0 “Чайка”
9 9-й тур 16.09.2018 17:00 "Нива" Т 0 - 1 "Полісся"
10 10-й тур 22.09.2018 17:00 “Черкащина-Академія” 0 - 1 "Полісся"
11 11-й тур 29.09.2018 16:00 "Полісся" 0 - 1 “Верес”
12 12-й тур 06.10.2018 16:00 "Поділля" 2 - 0 "Полісся"
13 13-й тур 13.10.2018 16:00 “Нива” В 0 - 0 "Полісся"
14 14-й тур 21.10.2018 15:00 "Полісся" 1 - 0 "Буковина"
15 15-й тур ст. “Хімік” (Калуш) 26.10.2018 15:00 "Калуш" 0 - 1 "Полісся"
16 16-й тур 04.11.2018 13:00 "Полісся" 1 - 0 “Минай”
17 17-й тур 10.11.2018 14:30 “Чайка” 0 - 1 "Полісся"
18 18-й тур “Арсенал-Арена”, Щасливе 06.04.2019 16:00 "Полісся" 2 - 0 "Нива" Т
19 19-й тур “Арсенал-Арена”, Щасливе 12.04.2019 16:00 "Полісся" 0 - 1 "Буковина"
20 20-й тур 18.04.2019 16:00 "Полісся" 0 - 1 “Минай”
21 21-й тур 15.05.2019 17:00 “Нива” В 1 - 2 "Полісся"
22 22-й тур 25.04.2019 16:00 "Полісся" 0 - 4 “Черкащина-Академія”
23 23-й тур ст. “Хімік” (Калуш) 01.05.2019 17:00 "Калуш" 1 - 2 "Полісся"
24 24-й тур 05.05.2019 17:00 "Полісся" 1 - 2 “Верес”
25 25-й тур 11.05.2019 18:00 "Поділля" 0 - 1 "Полісся"
26 26-й тур 19.05.2019 00:00 "Полісся" 0 - 1 "Нива" Т
27 27-й тур 25.05.2019 17:00 “Чайка” 1 - 3 "Полісся"
Інформаційні партнери

Фоторепортажі

Матчі

НАСТУПНИЙ
Першість України з футболу - 1-й тур
Venue: стадіон "Буковина" Datum сб., 27. лип.. 2019 Beginn 00:00

"Буковина" (Чернівці)
-:- Наступний матч “Ужгород”
“Ужгород” (Ужгород)

Турнірна таблиця U19

Першість України з футболу U19

М Команда І О
1 «Буковина» U19 (Чернівці) 16 38
2 “Ніка-05” U19 (Івано-Франківськ) 16 37
3 МФА U19 (Мукачево) 16 33
4 “Прикарпаття” U19 (Івано-Франківськ) 16 26
5 «Адреналін» U19 (Луцьк) 16 23
6 «Динамо» U19 (Львів) 16 21
7 «Поділля» U19 (Хмельницький) 16 12
8 «Гірник» U19 (Новояворівськ) 16 8
9 «Темп» U19 (Вінниця) 16 5