Скачать шаблоны для Joomla 3.5.
Ви тут:

Олександр Косевич: «Вважаю, що у «Буковини» хороше майбутнє» (ВІДЕО)

Післяматчева прес – конференція Олександра Косевича.

«Рахунок відповідає тому, що було на футбольному полі. Корективи, напевно, вніс той час, який місцева команда та ми провели на зборах. Відсутність полів, то велика проблема. А відсутність ігрової практики на зеленому газоні – ще більша проблема. План на гру ми виконали. Ми, принаймні, не пропустили. Наприкінці гри був момент. Могли здобути три очка. Я похвалю Вашу команду, яка билася, старалася. Ми бачимо тренерські ідеї. Команда не бє м’яча просто вперед. Вона тримає м’яч, контролює, намагається йти вперед.

Вважаю, що у «Буковини» хороше майбутнє. Ваша команда обов’язково набере очки. Щодо нас, то готуватимемося до матчу з «Вересом». Якщо не добрали тут, то братимемо вдома. У першій лізі команди більш-менш рівні. План підготовки до гри може змінити тільки дорога. Ми сюди їхали 22 години. Це не так легко для футболістів. Перший тайм був для нас важким. Ми тільки розбіглися на 62-63 хвилинах. На мій погляд, не було навіть кого змінювати. Усі розпочали рухатися…  Вийшло, напевно, курочка по зернятку. Одне очко в актив нам і господарям», - зазначив наставник «Авангарду».

Відео: fakty.cv.ua